(073) 064-36-34
  • May 18, 2017
  • 1372

ПОРАДИ ВІД ШИНОМОБІЛЯ

Кілька порад для збільшення терміну служби шин при експлуатації автомобіля:

Якщо шина має направлений малюнок протектора, під час шиномонтажу обов’язково дотримуйтесь напрямок обертання, вказане на шині. У разі асиметричного малюнка протектора керуйтеся написами на бортах шини Inside – внутрішня сторона, Outside – зовнішня сторона.

Балансування. Кожні 5-10 тисяч кілометрів виробляєте балансування в спеціалізованих центрах. Це дозволить усунути биття і продовжить термін служби ходових елементів автомобіля.

Протягом трьох днів після заміни шин рекомендується уникати різких стартів і гальмувань, дотримуватися спокійній манери їзди. Це дасть герметику висохнути і зменшить ризик провертання шини на ободі і збереже балансування.

Регулярно оглядайте колеса, стежте за зносом протектора, видаляйте застрягли в протекторі сторонні предмети.

Регулярно перевіряйте тиск в шинах. Правильний тиск зменшує опір коченню шин, зменшує ризик появи гриж і порізів на шинах, а також поліпшує керованість автомобіля.

Рекомендуємо проводити ротацію шин кожні 15-20 тисяч кілометрів для рівномірного зносу шин. Це продовжить ресурс покришок.

Не перевантажуйте автомобіль, пам’ятайте про індекс навантаження шин, при перевищенні цього показника підвищується знос шин і виникає ризик пошкодження.

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Замовте Шиномобіль онлайн зі знижкою 10%

ЗАКАЗАТЬ
© Copyright 2017 Шиномобиль - мобильный шиномонтаж by Покрышкин Group