(073) 064-36-34

ЗАПИСЬ ОНЛАЙН

Book your appointment now and get $5 discount.

ЗАПИСАТЬСЯ
СКАЧАТЬ
Download BrochureDownload Summary

ОПИСАНИЕ УСЛУГИ

Компанія “ШиноМобіль” пропонує повний спектр послуг з ремонту та обслуговування шин і дисків Вашого автомобіля.

Не варто втрачати час на пошук шиномонтажу, просто зателефонуйте нам або запишіться онлайн і ми швидко приїдемо на місце події.

При зверненні до ШИНОМОБІЛЯ, кваліфіковані фахівці, перед тим як почати ремонт дисків, на наявному у нас сучасному обладнанні, проведуть діагностику дефекту Вашого диска. На підставі діагностики Вам буде запропонований відповідний ремонт дисків і озвучена вартість даних робіт. В ремонт дисків приймаються литі і сталеві диски, всіх типів до 22 “, в будь-якому стані. Ремонт дисків в компанії «ШиноМобіль» гарантує повне усунення осьового і радіального биття диска.

Як правило, сталеві диски м’якше легкосплавних, і тому вони є більш уразливими до зовнішнього впливу. Якість дорожнього покриття або різні позаштатні ситуації можуть привести до таких обставин, коли один або відразу декілька автомобільних дисків можуть бути деформованими. Купівля нового диска у дилера може стати дорогим заняттям, а покупка репліки не найкращий варіант. Саме тому відновлення оригінального диска є відмінним виходом.

На сьогодні в Києві велика кількість компаній, які говорять, що можуть виконати ремонт будь-яких дисків. В інтернет безліч оголошень типу “відновлення дисків будь-якої складності”, “ремонт литих дисків”, “реставрація дисків” або “прокатка дисків”. На жаль, багато хто з цих компаній мають примітивні інструменти для ремонту дисків, а сам ремонт заснований на принципі «пощастить, не пощастить». Як правило після звернення в такий «сервіс» диски стають небезпечними для експлуатації, а точковий нагрів руйнує саму структуру диска. Повторний удар в відновлене місце прокатанного литого диска може стати критичним як для диска, так і для авто.

ВАРТІСТЬ

Подача автомобіля з 8:00 до 21:00 300 грн.
Подача автомобіля з 21:00 до 24:00 400 грн.
Ремонт металевого диска на місті 700-1000 грн. (залежить від радіуса)
Ремонт легкосплавного диска на місті 800-1500 грн. (залежить від радіуса та типу пошкодження)
Аргонне зварювання від 300 грн.
Фарбування дисків від 2800 грн. (комплект 4 шт.)
Встановлення запасного колеса з викликом (вдень/вночі) 700/800 грн.

*мінімальне замовлення послуг 700 грн. вдень, 800 грн. вночі

ПОЧЕМУ СТОИТ ВЫЗВАТЬ 'ШИНОМОБИЛЬ'

Мы предоставляем полный спектр услуг по выездному обслуживанию и ремонту шин и дисков автомобилей и мотоциклов.

  • Мы делаем сервис удобным для Вас
  • Мы команда профессионалов
  • Работаем круглосуточно 24/7
  • Оперативный выезд к клиенту
  • Исправляем проблему с первого раза
  • 100% гарантия результата

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ

Как быстро приезжает ШиноМобиль?

В нашем парке 3 полностью оборудованных автомобиля, находящихся в разных районах Киева. Подача обычно занимает от 30 мин и зависит от Вашей локации.

Сколько времени нужно на ремонт?

Все зависит от ситуации и работ, которые необходимо произвести. Как правило стандартный ремонт занимает от 10 до 30 минут.

Даете ли вы гарантию на работы?

Мы дорожим каждым клиентом, и именно поэтому выполняем работы на высшем уровне и соответственно гарантируем качество выполненных работ.

© Copyright 2017 Шиномобиль - мобильный шиномонтаж by Покрышкин Group