(073) 064-36-34
Виїзний шиномонтаж
  • July 23, 2019
  • 140

Виїзний шиномонтаж

Потрібно поміняти сезонні покришки, але абсолютно немає часу? Прокололи колесо і до майстерні не доїхати? Попали до ями і погнули диски? Виїзний шиномонтаж – це ваша рятівна соломинка в екстрених ситуаціях. Допоможемо швидко і якісно виправити всі неполадки в зручному для вас місці цілодобово і без вихідних.

Чому викликати виїзний шиномонтаж – це оптимально і вигідно? Тому що ми пропонуємо ті ж послуги, що і стаціонарні майстерні, але при цьому самі приїжджаємо до вашого будинку, офісу і в будь-яке інше місце в межах Києва і області. Мобільність і професіоналізм – наші головні переваги.

Всі ремонтні бригади забезпечені необхідним устаткуванням і витратними матеріалами для наступних робіт:

⦁ Усунення порізів і проколів;
⦁ Відновлення шляхом вулканізації;
⦁ Балансування;
⦁ Перевзування по сезону;
⦁ Рихтування, зварка, фарбування дисків;
⦁ Заряджання акумулятора;
⦁ Доставка палива.

Будь-яка неприємність в дорозі вирішується силами наших бригад виїзного шиномонтажу протягом години. Час прибуття після виклику – не більше 30 хвилин. Не потрібно стояти в черзі в СТО, щоб поміняти літню гуму. Ми приїдемо до вас і зробимо все, що потрібно.

Пропонуємо нову послугу – зберігання сезонних шин. Більше не треба зберігати покришки в квартирі, якщо у вас немає гаража. Цю місію з радістю виконаємо ми за вельми помірну плату. Ціни на послугу значно нижчі, ніж у конкурентів.

У нас працюють перевірені майстри, які пройшли навчання і стажування, володіють необхідними знаннями і навичками. Ми стежимо, щоб співробітники були охайні і тверезі, а ви не відчували дискомфорту при спілкуванні з ними. Поки фахівці усувають проблему, ви спокійно займаєтеся своїми справами, не витрачаючи час на очікування результату.

Скористатися послугами виїзного шиномонтажу просто – зателефонуйте нам або заповніть заявку на сайті. Звернувшись через інтернет, ви отримаєте гарантовану знижку 10%. З нами вигідно і зручно!

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Замовте Шиномобіль онлайн зі знижкою 10%

ЗАКАЗАТЬ
© Copyright 2017 Шиномобиль - мобильный шиномонтаж by Покрышкин Group