(073) 064-36-34
Ремонт колеса (виїзд)
  • July 24, 2019
  • 953

Ремонт колеса (виїзд)

Пробили покришку? Заїхали до ями і погнули диски? Машина петляє по дорозі, а ви не можете утримати кермо? Вам потрібний терміновий ремонт колеса – виїзд мобільної бригади ремонтників вмить після отримання виклику! Працюємо по Києву і області. Прибуття на місце аварії протягом 30 хвилин.

Компанія «Шиномобіль» пропонує ремонт колеса (виїзд) в будь-якому зручному для вас місці – поряд з будинком, офісом, на стоянці або прямо на трасі. Наші послуги потрібні всім, хто несподівано застряг в дорозі і потребує кваліфікованої допомоги профільних фахівців. У нас працюють кращі майстри шиномонтажу з величезним досвідом і необхідними навичками.

Цілодобово без вихідних:

⦁ Приймаємо заявки і виїжджаємо за вказаною адресою;
⦁ Проводимо ремонт пробитих коліс з виїздом на місце, балансування, відновлення і рихтування погнутих дисків, заміну сезонних шин, підкочування і завмер тиск, заряджання АКБ, тощо;
⦁ Возимо з собою необхідне устаткування і матеріали;
⦁ Надаємо послуги приватним власникам і підприємствам;
⦁ Працюємо з вантажівками і легковими автівками;
⦁ Продаємо нову і вживану гуму;
⦁ Надаємо послугу зберігання сезонних шин.

Наші постійні клієнти автоматично підключаються до дисконтної програми і отримують знижки на надані послуги. При зверненні через інтернет гарантована знижка у розмірі 10%! Роботи виконуються якісно і швидко – ми цінуємо ваш час і дорожимо своєю репутацією.

Якщо ви потребуєте термінового ремонту колеса без виїзду на СТО і черг, подзвоніть нам і довірте це завдання. Ми були першими в Києві, хто приїхав по виклику застряглого на трасі клієнта і з тих пір перебудували свою роботу, зробившись мобільною службою допомоги на дорозі «Шиномобіль». Наші ціни найнижчі в місті на послуги подібного плану. Телефонуйте – з нами вигідно і зручно, тому що ми завжди поруч в скрутну хвилину.

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Замовте Шиномобіль онлайн зі знижкою 10%

ЗАКАЗАТЬ
© Copyright 2017 Шиномобиль - мобильный шиномонтаж by Покрышкин Group