(073) 064-36-34
Мобільний шиномонтаж терміново
  • July 24, 2019
  • 154

Мобільний шиномонтаж терміново

Застрягли в дорозі? Пробили колесо, а запаски немає? До найближчої майстерні декілька кілометрів? Виручить мобільний шиномонтаж – терміново і цілодобово готові допомогти в безвихідній ситуації. Отримаєте повний комплекс послуг з відновлення шин, рихтуванню дисків прямо на місці аварії від компанії «Шиномобіль». Працюємо по Києву і області.

Якщо у вас виникли проблеми на дорозі – мобільний шиномонтаж терміново готовий виправити ситуацію. Три споряджених і навчених екіпажа готові вдень і вночі приїхати на виклик. Дорога від точок дислокації бригад займає менше 30 хвилин, а швидкість обслуговування залежить від складності завдання (в середньому біля півгодини). Працюють професіонали – ви будете упевнені в якості послуги, що надається.

Переваги термінового мобільного шиномонтажу:

⦁ Відповідаємо на дзвінки 24 години сім днів в тиждень;
⦁ Використовуємо фірмову технологію і європейські матеріали;
⦁ Здійснюємо повний ремонт і балансування на місці;
⦁ Не потрібно викликати евакуатор і шукати майстерні;
⦁ Допоможемо зарядити («прикурити») акумулятор в холодну погоду;
⦁ Сезонна перевзування поряд з вашим будинком і вигідне зберігання шин за відсутності гаража;
⦁ Складні ремонти з рихтуванням і фарбуванням дисків.

Замовляючи послуги термінового мобільного шиномонтажу, ви, перш за все, економите особистий час. Поки наші фахівці працюють, ви займаєтеся своїми справами. Нам можна довіряти – працюємо більше 6 років! Персонал пройшов навчання і володіє необхідними навиками. Просто оформите виклик до будинку, офісу, на автостоянку або в інше зручне для вас місце, а ми якісно і з гарантією зробимо свою роботу.

Зверніть увагу – ми робимо знижку на виклики, оформлені через інтернет! Надаємо послуги приватним особам і компаніям. Реалізуємо нові і вживані покришки. Не витрачайте час на пошуки якісних послуг в стаціонарних майстернях – зв’яжіться з нами прямо зараз!

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Замовте Шиномобіль онлайн зі знижкою 10%

ЗАКАЗАТЬ
© Copyright 2017 Шиномобиль - мобильный шиномонтаж by Покрышкин Group